*_Best Friends_*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*_Best Friends_*

♥ ♥ ♥ DOBRODOSLI NA FORUM O NAJBOLJIM PRIJATELJIMA ♥ ♥ ♥
 
HomePORTAL STRANICATražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was??

Go down 
+4
Jelena
Malla
adich <3
_mima_princess_[*]_
8 posters
AutorPoruka
_mima_princess_[*]_
♥__Gl._AdMiN__♥
♥__Gl._AdMiN__♥
_mima_princess_[*]_


Broj komentara : 1086
Reputation : 4
Datum registracije : 2009-05-17
Age : 27
Mjesto : ....zeNNica....

Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? Empty
KomentarNaslov komentara: Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was??   Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 8:33 pm

paaa??i kako ste reagowali...
Na vrh Go down
https://b-f-f.4umer.com
adich <3
♥_NoWi_cLaN__♥
♥_NoWi_cLaN__♥
adich <3


Broj komentara : 18
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-08-10
Age : 27

Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was??   Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? I_icon_minitimeMon Aug 10, 2009 7:29 pm

uff...
moj naj naj naj naj frend od 2 razreda tj.otkako je doshao u CG....on je zaljubljen u mene...msm meni je bolji on nego chitawa shkola..znachi swe prichamo..on zna swe MOJE tajne,i k'o mi se dja itd..ali priznao mi je da me woli...znao je moj odgowor.. NE.... bila sam zachudjena...ko niko..zbunjena takodje..bilo mi ga je zhao..znao je koliko jednu osobu wolim..ali on je nashao curu..i opet smo ostali BF...
Na vrh Go down
Malla
♥_NoWi_cLaN__♥
♥_NoWi_cLaN__♥
Malla


Broj komentara : 31
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-08-10

Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was??   Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? I_icon_minitimeTue Aug 11, 2009 12:09 am

uff jeste jednom i ja sam mu objasnila da od toga nece biti nis i on se ohladio i sad ima devojku i ja sam tako happy zbog njega.... dusa moa...
Na vrh Go down
Jelena
♥__MoDeRaToR__♥
♥__MoDeRaToR__♥
Jelena


Broj komentara : 612
Reputation : 3
Datum registracije : 2009-07-31
Mjesto : Sa moja dva andjela_bilo gdje...Dannita,Will los adoro...

Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was??   Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? I_icon_minitimeTue Aug 11, 2009 10:29 am

jeste,ali mi nije drago zbog toga,al o5 smo prijatelji i onako zezamo se,druzimo...
Na vrh Go down
http://www.danna-garcia.heavenforum.com
_mima_princess_[*]_
♥__Gl._AdMiN__♥
♥__Gl._AdMiN__♥
_mima_princess_[*]_


Broj komentara : 1086
Reputation : 4
Datum registracije : 2009-05-17
Age : 27
Mjesto : ....zeNNica....

Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was??   Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? I_icon_minitimeTue Aug 11, 2009 1:14 pm

neznam....mozda...ali znam da takooo dobar nije nikad rekao to......ja msm da nije....waljda.. Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? 823202
Na vrh Go down
https://b-f-f.4umer.com
*No*OrDiNeRy*GiRl*
♥_NoWi_cLaN__♥
♥_NoWi_cLaN__♥



Broj komentara : 43
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-08-26

Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was??   Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 1:20 pm

uff...moj najbolji drug bio je zaljubljen u mene 6. godina!
od tad se nisam bas druzila sa njim kao pre,jer nisam zelela da pomisli da mu dajem laznu nadu...
ali on je sad zaljubljen u moju naj drugaricu,tako da smo super!
Na vrh Go down
Little Demon of Jared
♥_NoWi_cLaN__♥
♥_NoWi_cLaN__♥
Little Demon of Jared


Broj komentara : 46
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-09-26

Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was??   Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? I_icon_minitimeSat Sep 26, 2009 5:23 pm

ix jeste...naj fren se lozxio na mene kad smo bili klinci tako da to nesxto nije bilo strasxno....sad smo samo drugowi...nazxalost ne wisxe BF...a skoro sam salnala da je moj dobar drug zaljubljen u mene ali prawim se kao da ne znam...xDD
inacxe, bila sam i ja zaljubljena u mog najboljeg druga....to nam je josx wisxe ucxwrstilo prijateljstwo..Smile
Na vrh Go down
best friend bloom
♥_NoWi_cLaN__♥
♥_NoWi_cLaN__♥
best friend bloom


Broj komentara : 24
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-10-09

Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was??   Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? I_icon_minitimeFri Oct 09, 2009 3:31 pm

jeste jednom ili vise puta,ali mi bas i nije najbolji frend
Na vrh Go down
_Apa_
♥__PoMaLo_NaPrEdUjEsH__♥
♥__PoMaLo_NaPrEdUjEsH__♥
_Apa_


Broj komentara : 66
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-07-23
Age : 31
Mjesto : Novi Pazar

Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was??   Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? I_icon_minitimeMon Oct 12, 2009 12:54 pm

nije mi se to desilo...
Na vrh Go down
Sponsored content





Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was??   Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was?? I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Da li se neki wash dobar frend zaljubio u was??
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» kada wam se neki frend swidja??
» koji je wash prwi 4um???
» kakwe ochi ima wash decko i da li wam se swidjaju...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
*_Best Friends_* :: SVE O PRIJATELJIMA :: * Ljubaw ili Prijateljstwo *-
Idi na: