*_Best Friends_*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*_Best Friends_*

♥ ♥ ♥ DOBRODOSLI NA FORUM O NAJBOLJIM PRIJATELJIMA ♥ ♥ ♥
 
HomePORTAL STRANICATražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vashi bivshi prijatelji....

Go down 
+11
..MiA....<3
zoka
Jelena
Malla
_Apa_
***Drama Queen***
pinkiegirl
...haNChy...
...LoVe_AnGeL...
...pink...angel...
_mima_princess_[*]_
15 posters
AutorPoruka
_mima_princess_[*]_
♥__Gl._AdMiN__♥
♥__Gl._AdMiN__♥
_mima_princess_[*]_


Broj komentara : 1086
Reputation : 4
Datum registracije : 2009-05-17
Age : 27
Mjesto : ....zeNNica....

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeTue Jul 07, 2009 12:19 pm

pa recite nam neshto vishe o vashim bivshim prijateljima......zashto su bivshi...
Na vrh Go down
https://b-f-f.4umer.com
...pink...angel...
♥__AdMiN__♥
♥__AdMiN__♥
...pink...angel...


Broj komentara : 806
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-05-21
Age : 27
Mjesto : __ZeNnIcA__

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeTue Jul 07, 2009 8:11 pm

zato sto je on tako trazio...ma znas ti to u pitanju je KLIKO
Na vrh Go down
http://swe-i-swashta.forumr.net
...LoVe_AnGeL...
♥__PoMaLo_NaPrEdUjEsH__♥
♥__PoMaLo_NaPrEdUjEsH__♥
...LoVe_AnGeL...


Broj komentara : 88
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-07-06

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeTue Jul 07, 2009 9:42 pm

pa imam,ali nije neki razlog zashto bash bivshi...nismo se ni svadjale,nishta...
jednostavno smo se udaljile jedna od druge...sad kad smo porasle,drugachije mislimo...i to je razlog....nije me izdala niti bilo shta slichno...samo smo bile prerazlichite...
Na vrh Go down
http://www.anahi4ever.aforumfree.com
...haNChy...
♥_NoWi_cLaN__♥
♥_NoWi_cLaN__♥
...haNChy...


Broj komentara : 38
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-05-25
Age : 29
Mjesto : Zenicaaaa

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 1:21 am

Mahhh.... uvijek mi je pricala kakk sam joj ja B.F. i niko vise... a o drugoj osobi mi je pricala sve najgore.... A kada je bila sa tom osobom o meni je pricala sve najgore..... Jednostavno... izala me, izmisljala lazi o meni, ma nema sta nije.... ja sada sa njom pricam ali.... nije mi ni malo draga......
Na vrh Go down
http://www.crazyviii1.blogger.ba
_mima_princess_[*]_
♥__Gl._AdMiN__♥
♥__Gl._AdMiN__♥
_mima_princess_[*]_


Broj komentara : 1086
Reputation : 4
Datum registracije : 2009-05-17
Age : 27
Mjesto : ....zeNNica....

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeFri Jul 10, 2009 8:41 pm

pa imam ja isto tako jednu prijateljicu.... s kojom pricam.....ali nije to to....
msm vise je takvih.... sve im pomazes pomazes i pomazes...i jednom nesto suprotno kazes odma cijeli razred okrene protiv mene.....
a druga je samo s momocima i o njima prica....jednostavnno vecina njih je samnom iz korsiti....
samo sto ja se pravim da to neznam.....
Na vrh Go down
https://b-f-f.4umer.com
...pink...angel...
♥__AdMiN__♥
♥__AdMiN__♥
...pink...angel...


Broj komentara : 806
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-05-21
Age : 27
Mjesto : __ZeNnIcA__

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeSat Jul 11, 2009 12:15 pm

*_mim@ch@_* (citat):
pa imam ja isto tako jednu prijateljicu.... s kojom pricam.....ali nije to to....
msm vise je takvih.... sve im pomazes pomazes i pomazes...i jednom nesto suprotno kazes odma cijeli razred okrene protiv mene.....
a druga je samo s momocima i o njima prica....jednostavnno vecina njih je samnom iz korsiti....
samo sto ja se pravim da to neznam.....
ja imam tako na treningu
Na vrh Go down
http://swe-i-swashta.forumr.net
pinkiegirl
♥_NoWi_cLaN__♥
♥_NoWi_cLaN__♥
pinkiegirl


Broj komentara : 41
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-07-24
Age : 29
Mjesto : Iza gora, mora, tikva, panja i par lokvanja

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeFri Jul 24, 2009 4:17 pm

...LoVe_AnGeL... (citat):
pa imam,ali nije neki razlog zashto bash bivshi...nismo se ni svadjale,nishta...
jednostavno smo se udaljile jedna od druge...sad kad smo porasle,drugachije mislimo...i to je razlog....nije me izdala niti bilo shta slichno...samo smo bile prerazlichite...
Na vrh Go down
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
***Drama Queen***
♥_NoWi_cLaN__♥
♥_NoWi_cLaN__♥
***Drama Queen***


Broj komentara : 36
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-07-24

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeSat Jul 25, 2009 10:16 am

Prosla osnovna skola, to je razlog zasto su bivsi... Ne vidimo se skoro nikad...
Na vrh Go down
...pink...angel...
♥__AdMiN__♥
♥__AdMiN__♥
...pink...angel...


Broj komentara : 806
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-05-21
Age : 27
Mjesto : __ZeNnIcA__

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeSat Jul 25, 2009 9:28 pm

ma ne bih wishe da pricham o njiommma
Na vrh Go down
http://swe-i-swashta.forumr.net
_Apa_
♥__PoMaLo_NaPrEdUjEsH__♥
♥__PoMaLo_NaPrEdUjEsH__♥
_Apa_


Broj komentara : 66
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-07-23
Age : 31
Mjesto : Novi Pazar

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeMon Jul 27, 2009 4:22 pm

Izdala me i zato je bivsa drugarica,ne prastam izdaju nikom...
Na vrh Go down
Malla
♥_NoWi_cLaN__♥
♥_NoWi_cLaN__♥
Malla


Broj komentara : 31
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-08-10

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeMon Aug 10, 2009 11:40 pm

ne zelim da se podescam na to... naljutila se na mene zbog jedne jbn ocene, jer je mislila da ce dobiti keca, i to zato sto sam ja bila bolesna i isla svaki dan u bolnicu... Sad
Na vrh Go down
Jelena
♥__MoDeRaToR__♥
♥__MoDeRaToR__♥
Jelena


Broj komentara : 612
Reputation : 3
Datum registracije : 2009-07-31
Mjesto : Sa moja dva andjela_bilo gdje...Dannita,Will los adoro...

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 8:02 pm

Pa...ta nikad mi nije bila B.F.al smo bile OK...izdala me je sa necim jako ruznim,i to joj nikada necu zaborawiti iako smo se pomirile i ja sam joj oprostila...Poslije toga nismo se pOOno vidjale tek ponekada...I sada smo OK ali nista nije kao prije...Ne goworim joj nesto sto samo moja Mica zna,jer bi joj se o5 moglo desiti da me izda,a to necu...
Na vrh Go down
http://www.danna-garcia.heavenforum.com
zoka
♥__PoMaLo_NaPrEdUjEsH__♥
♥__PoMaLo_NaPrEdUjEsH__♥
zoka


Broj komentara : 60
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-08-14

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 11:58 pm

Pa imam neke koje su se odselile u drugi grad pa se vise ne druzimo kao pre, samo neki put posaljemo jedna drugoj poruku i to je to...
Na vrh Go down
..MiA....<3
♥__MoDeRaToR__♥
♥__MoDeRaToR__♥
..MiA....<3


Broj komentara : 670
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-07-11
Age : 28
Mjesto : VRSAC

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeSat Aug 15, 2009 12:06 am

zoka (citat):
Pa imam neke koje su se odselile u drugi grad pa se vise ne druzimo kao pre, samo neki put posaljemo jedna drugoj poruku i to je to...
ja imam jednu drugaricu koja se odselila u drugi grad... i sad se dopisujemo samo porukama... Sad
Na vrh Go down
I am in lowe with Enrique
♥__PoMaLo_NaPrEdUjEsH__♥
♥__PoMaLo_NaPrEdUjEsH__♥
I am in lowe with Enrique


Broj komentara : 90
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-08-30
Age : 27
Mjesto : Bilo gdje sa Enriqueom

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeMon Aug 31, 2009 11:23 am

ja sam imala jednu naj drugaricu ali je u moje odjeljenje dosla neka druga i poswadale smo se !!!!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
http://demilovato.goodforum.net/forum.htm
~*Ramona*~
♥_NoWi_cLaN__♥
♥_NoWi_cLaN__♥
~*Ramona*~


Broj komentara : 43
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-09-15

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 11:04 pm

Kao male smo bile najbolje drugarice..Nije prosao ni jedan jedini dan da nismo bile zajedno...Nekada smo znale 7,8,nekad i vise,da budemo zajedno..Ali kako smo odrasle interesi su nam se totalno razisli.Ona se upetljala u lose drustvo,a to su stvari koje mene uopste ne zanimaju,niti ce me zanimati..Sada jako retko idem kod nje.Nekad prodje i 4 meseci da ni odem kod nje...Strasno mi je zao zbg toga,ali nazalost,nista nije vecno!!!!
Na vrh Go down
best friend bloom
♥_NoWi_cLaN__♥
♥_NoWi_cLaN__♥
best friend bloom


Broj komentara : 24
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-10-09

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeFri Oct 09, 2009 3:12 pm

u predskolsom smo bile naj drugarice a sada ih mrzim a one pricaju sve najgore o meni
Na vrh Go down
AngelicaRivera
♥_NoWi_cLaN__♥
♥_NoWi_cLaN__♥
AngelicaRivera


Broj komentara : 13
Reputation : 0
Datum registracije : 2009-11-20
Age : 27

Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitimeFri Nov 20, 2009 12:32 pm

Pa imam 2 bishe frendice za koje stvarno ne zelim da cujem nikada visee
Na vrh Go down
Sponsored content





Vashi bivshi prijatelji.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashi bivshi prijatelji....   Vashi bivshi prijatelji.... I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Vashi bivshi prijatelji....
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Prijatelji foruma

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
*_Best Friends_* :: SVE O PRIJATELJIMA :: * Biwsi Prijatelji *-
Idi na: